Śląska Izba Lekarsko-Weterynaryjna

tel.: 32 726 15 07, 668351759, 668211493, 759509483
NIP: 634-17-59-255
konto ING Bank Śląski 47 1050 1214 1000 0007 0006 0387

Konferencje, szkolenia, kursy, inne spotkania

Zaproszenie na kolejną edycję Konferencji oraz Klinicznych Warsztatów dla Lekarzy Weterynarii, które odbędą się w dniach 9-10 września 2023 r.

Szanowni Państwo,
zapraszamy na organizowaną przez Radę Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Szczecinie we współorganizacji z Wojciechem Pawlickim Advanced Solutions, kolejną edycję Konferencji oraz Klinicznych Warsztatów dla Lekarzy Weterynarii, które odbędą się w dniach 9-10 września 2023 r. w nadmorskim 5* Hotelu Król Plaza SPA&Wellness w Jarosławcu, ul. Słoneczna 10A/5 oraz w Przychodni Dla Zwierząt A.T. Pokrzywka, ul. Zimowa 2 w Koszalinie.
Rejestracja na powyższe wydarzenie odbywa się  poprzez formularz zgłoszeniowy.
Link do formularza: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfPVxJotfouTtXqLAIzGmfm9wHAFrd9aN1scdpRYFQtMEQHqg/viewform
Informacja o wydarzeniu znajduje się również na stronie Zachodniopomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej w Szczecinie www.zachizbawet.pl w zakładce aktualności.

agenda

sylwetki wykładowców

zaproszenie

Relacja ze spotkania członków Koła Seniorów Lekarzy Weterynarii przy Śl.I.L-W.

Spotkanie odbyło się w piękny i pogodny dzień 23 czerwca br. Uczestnicy spotkania przybyli do Wisły, a miejscem zbiórki był parking przed Zamkiem Prezydenta w Wiśle Czarne. Dzięki entuzjazmowi pani przewodnik w ciekawy sposób poznaliśmy Zamek Prezydenta RP na Śląsku Cieszyńskim u źródeł  Wisły, a który powstał przed wojną w darze mieszkańców Śląska dla Prezydenta Ignacego Mościckiego. Zamek to piękne dzieło polskiej myśli architektonicznej z przełomu lat dwudziestych i trzydziestych ubiegłego stulecia. Spotkanie rozpoczęło się więc w sposób bardzo interesujący oraz atrakcyjny. Po zakończeniu uczty dla ducha pomyślano o rzeczach bardziej przyziemnych. Seniorzy przemieścili się najpierw do wspaniale położonej,  z cudownym widokiem na Beskid Śląski kawiarenki nieopodal,  w Dolnym Zamku. Spotkanie zakończyło się przy niekończących się rozmowach w Regionalnym Zajeździe „Biały Krzyż”  na Przełęczy Salmopolskiej w Szczyrku. Tutaj frekwencja uczestników znacznie wzrosła, przybyli bowiem także jeszcze czynni zawodowo Koledzy. Niektórzy z seniorów nocowali tam i dlatego też między innymi mieli dalszą możliwość przywołania w pamięci wielu wspomnień, anegdot i ciekawostek. Wydaje się, że inicjatywy Koła Seniorów w Bielsku-Białej są bardzo pożyteczne.
Michał Konopa
(z upoważnienia Kolegów: Daniela Wierzbinki i Krzysztofa Orlika)

DSC 0829

Zaproszenie na V Konferencję naukową - „ETYKA ZAWODOWA LEKARZA WETERYNARII – TRUDNE TEMATY” 7 października 2023